Niveau:

3e Klasse

Spelers:

1 Jeanet
2 Nynke
3 Lutieneke
4 Linda
5 Ellen
6 Wieky
7 Marike
Trainer: Nienke

Trainingstijden:

Donderdag: 19.30 - 21.00 (De waterwyck)

Shirtsponsor:

Stand:

#Team Wedstr.Punten
0Lotus'83 DS 100
0TriVia DS 300
0S.V.M. DS 400
0Tonego DS 200
0Vovem'90 DS 400
0s.v. Ens DS 200
0Ruutvoorn DS 100
0C.S.V. DS 1100
0TriVia DS 200
0v.c. Emmeloord DS 200
0vv Urk DS 200
0VVSA DS 300

Programma & uitslagen

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
22 sep.20:00Wythmen DS 3 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 3Gymzaal De Elshof Zwolle
29 sep.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 3 - s.v. Ens DS 3Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
6 okt.19:15VVSA DS 2 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 3De Burght Vollenhove
20 okt.20:00Tonego DS 1 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 3De Triangel Marknesse
27 okt.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 3 - s.v. Giethoorn s.e. DS 1Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
3 nov.19:30TriVia DS 4 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 3Toernooihal Creil
10 nov.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 3 - Lotus'83 DS 2Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
17 nov.19:15vv Urk DS 3 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 3de Schelp Urk
24 nov.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 3 - v.c. Emmeloord DS 1Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
8 dec.19:30Reflex DS 5 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 3Reflexhal Kampen
12 jan.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 3 - Wythmen DS 3Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
19 jan.20:45s.v. Ens DS 3 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 3Evert van Benthemhal Ens
26 jan.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 3 - VVSA DS 2Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
2 feb.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 3 - Tonego DS 1Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
9 feb.20:30s.v. Giethoorn s.e. DS 1 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 3Eendracht Giethoorn
16 feb.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 3 - vv Urk DS 3Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
2 mrt.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 3 - TriVia DS 4Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
9 mrt.21:00Lotus'83 DS 2 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 3De Driester Genemuiden
23 mrt.20:45v.c. Emmeloord DS 1 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 3Bosbadhal Emmeloord
6 apr.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 3 - Reflex DS 5Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk

 

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien