Niveau:

3e Klasse

Spelers:

1 Jeanet
2 Nynke
3 Lutieneke
4 Linda
5 Ellen
6 Wieky
7 Marike
Trainer: Nienke

Trainingstijden:

Donderdag: 19.30 - 21.00 (De waterwyck)

Shirtsponsor:

Stand:

#Team Wedstr.Punten
1VVSA DS 2511
2C.S.V. DS 10410
3Lotus'83 DS 1410
4JUMBO-Sellekamp/S.V.I. DS 637
5S.V.M. DS 447
6Wythmen DS 357
7Ruutvoorn DS 136
8Tonego DS 146
9TriVia DS 455
10v.c. Emmeloord DS 155
11Steevast DS 351
12s.v. Ens DS 230

Programma & uitslagen

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
29 okt.20:30Steevast DS 3 - Ruutvoorn DS 1Sportcentrum De Waterwyck STEENWIJK
5 nov.19:30Lotus'83 DS 1 - Steevast DS 3De Driester KAMPERZEEDIJK
12 nov.20:30Steevast DS 3 - S.V.M. DS 4Sportcentrum De Waterwyck STEENWIJK
26 nov.19:30TriVia DS 4 - Steevast DS 3Toernooihal CREIL
3 dec.20:30Steevast DS 3 - JUMBO-Sellekamp/S.V.I. DS 6Sportcentrum De Waterwyck STEENWIJK
10 dec.20:30Steevast DS 3 - s.v. Ens DS 2Sportcentrum De Waterwyck STEENWIJK
14 jan.20:30Steevast DS 3 - VVSA DS 2Sportcentrum De Waterwyck STEENWIJK
21 jan.20:00Wythmen DS 3 - Steevast DS 3Gymzaal De Elshof ZWOLLE
28 jan.20:30Steevast DS 3 - v.c. Emmeloord DS 1Sportcentrum De Waterwyck STEENWIJK
4 feb.20:45Ruutvoorn DS 1 - Steevast DS 3d'Overtoom GENEMUIDEN
25 feb.19:30Tonego DS 1 - Steevast DS 3De Triangel MARKNESSE
3 mrt.20:30Steevast DS 3 - Lotus'83 DS 1Sportcentrum De Waterwyck STEENWIJK
10 mrt.19:45S.V.M. DS 4 - Steevast DS 3De Triangel MARKNESSE
17 mrt.20:30Steevast DS 3 - TriVia DS 4Sportcentrum De Waterwyck STEENWIJK
24 mrt.19:15JUMBO-Sellekamp/S.V.I. DS 6 - Steevast DS 3Sporthal Zwolle-Zuid ZWOLLE
31 mrt.19:30s.v. Ens DS 2 - Steevast DS 3Evert van Benthemhal ENS
14 apr.20:30Steevast DS 3 - C.S.V. DS 10Sportcentrum De Waterwyck STEENWIJK

 

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
15 okt.v.c. Emmeloord DS 1 - Steevast DS 33-0
08 okt.Steevast DS 3 - Wythmen DS 30-3
01 okt.VVSA DS 2 - Steevast DS 33-0
24 sep.Steevast DS 3 - Tonego DS 11-2
20 sep.C.S.V. DS 10 - Steevast DS 33-0
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien