Niveau:

3e Klasse

Spelers:

1 Alysa
2 Maaike
3 Vera
4 Paula
5 Connie
6 Anke
7 Anouk
8 Tjitske
9 Gloria
10 Diana
Trainer: Dick

Trainingstijden:

Donderdag: 19.30 - 21.00 (De waterwyck)

Shirtsponsor:

Stand:

#Team Wedstr.Punten
0C.S.V. DS 900
0JUMBO-Sellekamp/S.V.I. DS 700
0Café Restaurant 't Binnenhof / DIOS DS 200
0Rouveen DS 400
0Set Up (IJsselmuiden) DS 300
0Pegasus DS 100
0Flash Nieuwleusen DS 700
0St' Wold DS 100

Programma & uitslagen:

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
15 sep.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 2 - S.V.M. DS 3Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
25 sep.0:00HeVoC '89 DS 3 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 2Hoekstra hal Heerenveen
29 sep.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 2 - L.V.C. DS 2Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
9 okt.19:00Tsjûkemarders DS 2 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 2Gymzaal De Twilling Echten FR
23 okt.21:00v.c. Joure DS 4 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 2Sportfun Joure
27 okt.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 2 - C.S.V. DS 8Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
3 nov.19:00S.V.I. DS 5 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 2Sporthal Zwolle-Zuid Zwolle
10 nov.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 2 - VCK'76 DS 1Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
17 nov.21:00vv Urk DS 1 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 2de Schelp Urk
24 nov.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 2 - De Griffioen DS 2Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
8 dec.21:00Reflex DS 4 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 2Reflexhal Kampen
12 jan.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 2 - HeVoC '89 DS 3Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
22 jan.20:30L.V.C. DS 2 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 2De Hege Fonnen Lemmer
26 jan.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 2 - Tsjûkemarders DS 2Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
2 feb.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 2 - v.c. Joure DS 4Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
12 feb.19:30C.S.V. DS 8 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 2Deltion College Zwolle
16 feb.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 2 - vv Urk DS 1Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
2 mrt.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 2 - S.V.I. DS 5Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
9 mrt.20:30VCK'76 DS 1 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 2De Botter Kuinre
26 mrt.20:45De Griffioen DS 2 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 2De Steense Wolvega
6 apr.20:30www.brouwertuk.nl Steevast DS 2 - Reflex DS 4Sportcentrum De Waterwyck Steenwijk
13 apr.20:00S.V.M. DS 3 - www.brouwertuk.nl Steevast DS 2De Triangel Marknesse

 

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien